Rowery marki Giant pod jednym dachem znajdziesz właśnie u nas!
7 grudnia, 2018
Indonezja wakacje
12 czerwca, 2019

Odkurzacz jest niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania. Okazuje się, że jest on równie niezbędny w wielu firmach. Niestety zwykłe domowe sprzęty często nie są w pełni dostosowane do tego, by mogły sprostać intensywnej pracy, jakiej byłyby poddawane. Stąd na rynku jest dostępnych wiele modeli profesjonalnych, które posiadają różne parametry i zastosowania.
Czy odkurzacz profesjonalny jest niezbędnym sprzętem i na zwrócić uwagę podczas zakupu takowego?

Odkurzacze profesjonalne a domowe.
Odkurzacze profesjonalne cieszą się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród firm sprzątających lub ekip remontowo-budowlanych. Modele profesjonalne mają przede wszystkim większą moc, co daje im na pewno większe możliwości zasysania brudów i nieczystości. Domowe sprzęty mają ograniczenia i nie zakupimy odkurzacza o mocy większej niż 900 W. Kolejną znaczącą różnicą jest pojemność zbiorników, które w wariantach profesjonalnych są o wiele większe. Jest to niewątpliwa zaleta. Trzeba pamiętać, iż domowe odkurzacze są z reguły małe i muszą być przede wszystkim poręczne. Zatem ich możliwości również są o wiele mniejsze, niż w odkurzaczach profesjonalnych.
Sprzęty profesjonalne są niezwykle wszechstronne i sprawdzają się w wielu zadaniach, także tych domowych. Mogą one uporać się z kurzem, piaskiem, pokruszonym cementem, czy mokrymi nieczystościami. Odkurzacz profesjonalny jest zatem niebywale odporny i wytrzymały.

Odpowiedni model profesjonalnego odkurzacza.
Na rynku jest dostępnych wiele modeli profesjonalnych, co czasem utrudnia jego wybór. Podczas zakupu takiego sprzętu warto zwrócić uwagę na:
– klasę – odkurzacze profesjonalne są podzielone na klasy: L, M, H, które informują o konkretnym przeznaczeniu sprzętu
– silnik – modele profesjonalne posiadają nawet moc w wysokości 1600W, to ona decyduje w dużej mierze o możliwościach ssących sprzętu i jego możliwościach przerobowych
– pojemność zbiornika
– waga i mobilność
– długość i zasięg przewodu
– dodatkowe końcówki i akcesoria, usprawniające sprzątanie.

Więcej dowiesz się na: https://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne.html