Profesjonalny odkurzacz.
25 marca, 2019

W najbliższej przyszłości planujesz zakup roweru? Niezależnie od tego, czy ma on służyć Tobie, czy Twojemu dziecku i jakie ma być jego przeznaczenie zapoznaj się już dziś z ofertą naszego sklepu rowerowego.

Jaki rower wybrać w odniesieniu do jego przeznaczenia?

Różnego rodzaju rowery są konstruowane i montowane w taki sposób, aby odpowiadało to ich przeznaczeniu. Zatem jeśli stoisz przed wyborem nowego roweru warto, abyś najpierw zapoznał się z ich klasyfikacją.
Należy wyróżnić 5 podstawowych klas rowerów:
– rower miejski – służy do jazdy po mieście i jest wyposażony w błotnik, bagażnik i pełne oświetlenie;
– trekkingbike – krzyżówka roweru górskiego z rowerem szosowym – nadaje się zarówno do jazdy w terenie, jak też jazdy po mieście;
– popularny „góral” – przeznaczony do jazdy w terenie, ale jest dosyć delikatny, więc nie pozwala tam nazbyt wiele;
– funbike – rower, dzięki któremu można zdobywać szczyty – jest niezawodny praktycznie w każdych warunkach;
– racebike – rower, służący do bardzo szybkiej jazdy.

Jeśli, już wiesz spośród jakich modeli rowerów na rynku możesz wybierać, warto jeszcze nieco zastanowić się nad jego marką. Możesz postawić na znany i ceniony od lat rower Giant lub kupić jakiś typowy „no name” – decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
Jednak pamiętaj, że rowery Giant to gwarancja naprawdę dobrego osprzętu, serwisu i łatwej dostępności do części zamiennych. Jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego rowerowego sklepu internetowego, gdzie poza ogromnym wyborem marek i modeli rowerów zapewniamy Ci fachowe doradztwo